Hizmetlerimiz


Sedoxy Sports Events sadece kendi yarış organizasyonlarını düzenlemiyor, katılımcılarına harika bir yarış deneyimi sunmak isteyen kurumlara anahtar teslim spor organizasyonu hizmeti sunuyor. Profesyonel etkinlik yönetimi konusundaki deneyimimizi sizlerle paylaşabilmemiz için lütfen teklif isteyin.

Etkinlik yönetimi hizmetlerimiz:

Etkinlik danışmanlığı
Etkinlik alanı ve varış noktası kurulumu (tak, bariyer, dinlenme alanı vs.)
Ücretsiz yarış kayıt hizmeti ve yarış direktörleri için birçok pazarlama aracı.
Parkur planlama, ölçüm ve kurulumu
Etkinlik pazarlama ve tanıtım hizmetleri
Etkinlik tişörtü, madalya ve kupa hizmetleri
Etkinlik lojistik hizmetleri (trafik kukası, bariyer, mobil tuvalet vs.)
Elektronik Ölçüm (Çip) Sistemi
Marka Yönetimi
ETKİNLİK DANIŞMANLIĞISpor etkinliğinizin içeriği ne olursa olsun deneyimli yarış direktörümüz ve ekibimizle organizasyona katkı sağlamak için yanınızdayız. Resmi kurum izinlerinden, ekip planlamasına kadar her türlü ihtiyacınız için iletişime geçebilirsiniz.

ETKİNLİK ALANI VE VARIŞ NOKTASI KURULUMUİyi bir etkinlik alanı organizasyonun kalbini oluşturur. Seyirci akışları, sporcu dinlenme noktalarından kıyafet değiştirme kabinlerinin konumlandırmasına kadar türlü detay katılımcıların ertesi yıl etkinliğinize geri gelmesi için faktörlerdir.

ÜCRETSİZ YARIŞ KAYIT HİZMETİKatılımcıların etkinliğinize kolaylıkla kayıt olmaları, ödemelerini kredi kartıyla yapabilmeleri için bir diğer markamız olan YarışBul.Com sistemini kullanıyoruz. Yarış Bul’ın sofistike katılımcı kontrolü, raporlama ve pazarlama araçları sayesinde wordpress formları ve excell tablolarını ile vakit kaybetmeyeceksiniz.

PARKUR PLANLAMA, ÖLÇÜM VE KURULUMUYüzme, bisiklet veya koşu etkinliğin disiplini ne olursa olsun kurallara uygun ve katılımcıların keyif alacağı bir parkur planlamak çok önemlidir. Uzman yarış direktörümüz ve uluslararası akreditasyonu olan ölçüm ekibimizle ulusal ya da uluslararası parkurlarınızın planlama, ölçüm ve kurulumunu yapıyoruz.

ETKİNLİK PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİOrganizasyonlarız için web sitesi kurulumu, sosyal medya yönetimi, koşu grupları ve spor topluluklarının önderleri ile iletişim ve daha birçok tanıtım imkanı için lütfen iletişime geçin.

ETKİNLİK TİŞÖRT, MADALYA VE KUPA HİZMETLERİİyi bir tasarımı olan ve kaliteli kumaştan üretilmiş bir hatıra tişörtü yarışınızın vitrinidir. Bitirdiğini bir yarışın madalyasını ya da kupasını her sporcu hatıra olarak saklar. Organizasyonlarınız için bu kadar önemli olan ürünler için bizden de fikir almayı ihmal etmeyin.

ETKİNLİK LOJİSTİK HİZMETLERİ (KİRALAMA HİZMETLERİ)Organizasyonunuz ihtiyaç duyduğu güvenlik ve temizlik ihtiyaçları için bariyer, trafik kukası, mobil tuvalet ve duş, güvenlik kapıları ve diğer ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Kiralama, kurulum ve güvenlik konularında teklif almak için lütfen iletişime geçin.

ELEKTRONİK ÖLÇÜM (ÇİP) SİSTEMİSedoxy Sports Events, mevcut çip sistemi sayesinde sizlere kaliteli veri akışı sağlıyor. Dilerseniz yarış sonunda bu verileri raporlayabilirsiniz.

MARKA YÖNETİMİSedoxy Sports Events, organizasyonlarınızın markalaşması yolunda web site, sosyal medya, seo ve diğer internet araçlarıyla sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Alanında uzman ekibimizle organizasyonlarınızın fikir aşamasından tamamlanma sürecine kadar yüksek destek sağlıyor.